Forum Kostrzyńskie Forum Dyskusyjne Strona Główna
»
Sport i rekreacja
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Wybierz forum
Miasto
----------------
Wiadomości
Rozrywka i kultura
Sport i rekreacja
Ogłoszenia drobne
Przystanek Woodstock
Inne
----------------
Muzyka, sport, film, komputery... hobby!
Edukacja - szkoła
Hyde Park!
Sprawy techniczne
----------------
REGULAMIN FORUM
Informacje
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
KuLa2030
Wysłany: Pią 15:01, 28 Kwi 2006
Temat postu:
Szumin super to musialo wygladac
bolo69
Wysłany: Pon 21:41, 03 Kwi 2006
Temat postu:
Jakub Dereczenik, ale spoko wszyscy sie myla. wiem bo chodze z nim do klasy. POZDRO
szumin
Wysłany: Pon 18:12, 03 Kwi 2006
Temat postu:
bylem na stoisku i sprzedawalem zarcie
najlepszy byl ten lepek co po wygranej walce chcial zrobic salta dla publicznosci i ... polamal reke
Administrator
Wysłany: Pon 16:10, 03 Kwi 2006
Temat postu: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w zapasach
Po raz czwarty z rzędu w Kostrzynie nad Odrą w dniach 24-25 marca 2006 r. rozegrane zostały Międzynarodowe Mistrzostwa Polski kadetów (chłopcy w wieku 15–17 lat) w zapasach w stylu klasycznym.
Kat.42kg.
1. Wladzisław Zniartycki Białoruś
2. Dawid Kareciński Pogoń Ruda Ślaska
3. Astatefeu Ihar Białoruś
F Skays Tobias Dania
5. Dawid Olszewski Olimp Kostrzyn
Hosnet Norbert Słowacja
Kat.46kg
1. Edgard Pogosian Armenia/Cartusia
2. Estrom Anders Dania
3. Piotr Piasecki Olimp Kostrzyn
Dominik Sikora Sobieski Poznań
5. S Bonde Bo Dania
Michał Gojtka Olimp Kostrzyn
8. Mateusz Buczyński Olimp Kostrzyn
Kat. 50kg
1. Daniel Skulski Agros Żary
2. Victar Lapenka Białoruś
3. Maciej Stanik AKS Piotrków Trybunalski
Biernehus Friderik Dania
5. Mateusz Kostka Agros Żary
Marcin Kosiński PTC Pabianice
8. Mateusz Buczyński Olimp Kostrzyn
10. Paweł Piasecki Olimp Kostrzyn
Kat. 54kg
1. Hanadzi Chaliawickij Białoruś
2. Birkshoj Troels Dania
3. Mateusz Wanke ZKS Miastko
Hansen Thomas Dania
5. Jacek Tomaszewski AKS Piotrków Trybunalski
Daniel Strachota Unia Racibórz
11. Michał Bułkowski Olimp Kostrzyn
Kat.58kg
1. Piotr Żurawik ZKS Miastko
2. Rasmussen Torben Dania
3. Dariusz Marszałkowski Cartusia Kartuzy
Dymitryj Klemtasau Białoruś
5. Madr Jaromil Czechy
Łukasz Konera AKS Piotrków Trybunalski
Kat.63kg
1. Damian Janikowski Śląsk Wrocław
2. Tomasz Kosiński PTC Pabianice
3. Kamil Kaznowski Olimp Kostrzyn
Kanants Aleh Białoruś
5. Mateusz Wolny Unia Racibórz
Piotr Zagórski Cement Gryf Chełm
Kat.69kg
1. Dymitryj Kraiko Białoruś
2. Jacek Kneć Unia Racibórz
3. Robert Dyjak Cement Gryf Chełm
Klaudiusz Kowalski Wisłoka Dębica
5. Martin Jenista Czechy
Jan Walachovic Czechy
9. Marek Olek Olimp Kostrzyn
Kat.76kg
1. Dariusz Bujnarowski Śląsk Wrocław
2. Martin Lukas Czechy
3. Piotr Feliński Sobieski Poznań
Vikatr Sasunowski Białoruś
5. Piotr Baworowski Agros Żary
Mateusz Seliga Sobieski Poznań
13. Jakub Derecznik Olimp Kostrzyn
Kat.85kg
1. Radosław Grzybicki AKS Piotrków Trybunalski
2. Andreas Haviger Czechy
3. Dzianis Kapustsinski Białoruś
Paweł Poślad Śląsk Wrocław
5. Marcin Zawadzki ZKS Miastko
Grzegorz Król Olimpia Janów Lubelski
7. Paweł Kucharski Olimp Kostrzyn
Kat.100kg
1. Wojciech Zieziulewicz Unia Racibórz
2. David Lengel Słowacja
3. Kamil Błoński Unia Racibórz
Mikolaj Anilan Białoruś
5. Marijus Grygelis Litwa
Jakub Wojewódzki Legia Warszawa
7. Paweł Kucharski Olimp Kostrzyn
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© phpBB Group
Theme designed for
Trushkin.net
|
Themes Database
.
Regulamin